Menu
Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Dlaczego warto nam zaufać?

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ ELAB EDUCATION LABORATORY?

Elab to setki wysłanych aplikacji, omówionych case studies, napisanych esejów, zaplanowanych ścieżek kariery! Ciągle się uczmy, dowiadujemy się o najdrobnieszych szczegółach aplikacji, jakie mogą zaważyć na jej sukcesie, a pozwolą wyróżnić się spośród tysięcy innych kandydatów. Pamiętaj - studia w najlepszych szkołach na świecie to długa, skomplikowana droga i warto mieć przy sobie kogoś, kto edukacją międzynarodową zajmuje się profesjonalnie. 

1. Jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie. Wyspecjalizowaliśmy się w strategicznym doradztwie edukacyjnym dzięki temu, że sami uczyliśmy się i studiowaliśmy na zagranicznych uczelniach z czołówek międzynarodowych rankingów. 

2. Nie tylko wskazujemy najlepsze szkoły i przeprowadzamy przez cały proces aplikacyjny, ale też słuchamy i odpowiadamy na potrzeby naszych podopiecznych - Twój doradca stanie się Twoim przyjacielem. 

3. Przeszliśmy rygorystyczny proces certyfikacji UCAS CENTRE, czyli centrum jedynego istniejącego systemu aplikacji na studia w UK. Jesteśmy stałymi gośćmi na konferencji UCAS INTERNATIONAL TEACHER'S AND ADVISOR'S WORKSHOP.

4. Elab znajduje się na Globalnej Liście agentów British Council oraz takich organizacji jak ICEF i WEBA.

5. Co roku odwiedzamy największą konferencję edukacji międzynaorodwej EAIE - jesteśmy zawsze na bieżąco w trendach edukacyjnych.

6. Śledzimy trendy, wypowiadamy się w mediach jako eksperci w dziedzinie edukacji - zobacz jak piszą Media o Elab.

7. Posiadamy wiedzę o najdrobnieszych szczegółach aplikacji, nasi aplikanci uczą się i studiują w najlepszych placówkach edukacyjnych na świecie, a nasze doradztwo w ramach Pakietów Premium to produkt cieszący się powodzeniem na polskim runku od 2010 roku.

Nasi dotychczasowi klienci uczą się w prestiżowych liceach w Wielkiej Brytanii i studiują na najlepszych brytyjskich uczelniach –University of Oxford, University of Cambridge, Imperial College, SOAS, Grenoble School of Business, London School of Economics, King’s College, University of Edinburgh, University College London, Uniwersytet Kopenhaski, Uniwersytet w Roskilde i wielu innych z czołówki uniwersyteckich rankingów.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i aplikować z nami. Daj sobie szansę na międzynarodowe wykształcenie!

Zapoznaj się z:

Listą prywatnych liceów do których możesz aplikować z Elab

Pakietem Premium Liceum, jeśli chesz aplikować do liceów publicznych