Jak możemy pomóc Twojemu dziecku?

W Elabie doceniamy jakość międzynarodowej edukacji. Dlatego poświęciliśmy lata na stworzenie bazy szkół średnich i uczelni, które przygotują uczniów do wymogów nowoczesnego rynku pracy, zapewnią im międzynarodowe doświadczenie oraz poszerzą ich horyzonty.

Wszystkie szkoły średnie w ofercie Elab spełniają najwyższe standardy edukacji. Szkoły prywatne z internatem, które wyselekcjonowaliśmy dla polskich uczniów, plasują się w czołówce rankingów szkół średnich w Wielkiej Brytanii. To gwarant najlepszej usługi edukacyjnej oraz dużysz szans w aplikacji na najlepsze uczelnie na świecie.

Jak możemy pomóc Twojemu dziecku?

Zapoznaj się ze szkołami średnimi w Wielkiej Brytanii, listę dostępnych szkół znajdziesz TUTAJoraz skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab wypełniając formularz kontaktowy, bądź kontaktując się bezpośrednio.

Potrzebujesz pomocy w wybrze najlepszej szkoły dla Twojego dziecka? Wypełnij dla nas ankietę, wskazując swoje preferencje. Jeden z naszych konsultantów zaproponuje opcje, które najlepiej odpowiadają wymaganiom i możliwościom Waszej rodziny.

Proces aplikacji

Jeden z naszych konsultantów kompleksowo przeprowadzi Ciebie i Twoją rodzinę przez proces aplikacji o miejsce w liceum.

• wskaże wymagania akademickie stawiane przez wybrane przez Ciebie szkoły
  • pomoże skompletować wymagane dokumenty
  • wskaże jaki egzamin językowy musi zdać uczeń, aby ubiegać się o miejsce. W razie potrzeby zorganizujemy test w siedzibie Elab
  • wskaże opcje finansowania studiów i dostępne programy stypendialne
  • pomoże zorganizować wyjazd na dni otwarte szkoły lub indywidualną wycieczkę zapoznawczą
  • będzie z Tobą i Twoimi rodzicami przez cały czas trwania aplikacji, do momentu wyjazdu do szkoły. Załatwimy dla Was sprawy formalne związane z aplikacją oraz pomożemy przygotować się do wyjazdu

Wyjazd za granicę to poważny krok w życiu każdego ucznia . Dzięki nam, proces ten odbędzie się bez stresu o formalności oraz obaw o jakość wybranej szkoły.