Menu
Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Jak wyglada współpraca z Elab

Wyjazd do zagranicznego liceum to ważna decyzja w życiu aplikanta i jego rodziny. Trudno wybrać najlepszą szkołę oraz zorganizować pobyt. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa unikalną ofertę Pakiet Premium Liceum, dzięki której proces aplikacji do liceów publicznych będzie prosty i na pewno zakończy się powodzeniem.

W RAMACH PAKIETU PREMIUM LICEUM

Wybierzemy szkoły odpowiadające wymaganiom i możliwościom aplikanta

Wybór szkoły to odpowiedzialna decyzja, a żeby ją podjąć, musisz posiadać kompletny zestaw informacji o placówce, którą rozważasz. W ramach Pakietu Premium Liceum otrzymasz od nas raport szkół wraz z kompletnym zestawem informacji dotyczących oferowanych przedmiotów, zakwaterowania oraz kosztów, jakie będziesz musiał pokryć. Będziemy szukać szkół pod względem Twojej preferowanej lokalizacji oraz wysokości opłat.

Udzielimy wsparcia w procesie aplikacji

Przeprowadzimy Cię przez proces aplikacji do pięciu wybranych szkół. Co to oznacza?

  • Otrzymasz od nas wykaz dokumentów niezbędnych do złożenia aplikacji w wybranej szkole
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie pisania Personal Statementu (listu motywacyjnego) i Referencji, jeśli wymagają tego szkoły. Dzięki nam, dokumenty aplikacyjne będą najlepszej jakości, wyeksponują zajęty i osiągnięcia aplikanta
  • Dostarczymy Ci informacje odnośnie stypendiów dostępnych w szkołach wyboru

Zorganizujemy wyjazd na dni otwarte

To ważne, aby poznać miejsce przyszłej edukacji. Specjalnie dla Ciebie zaaranżujemy wizytę w szkołach oraz pomoc pracownika placówki, który oprowadzi aplikanta i jego rodzinę po szkole i odpowie na wszelkie pytania związane z nauką.

Przygotujemy aplikanta do rozmowy kwalifikacyjnej

Większość szkół będzie chciała porozmawiać z aplikantem, aby upewnić się, że jego umiejętności i motywacja są odpowiednie do ich wymagań. Każdy aplikant, który zostanie postawiony przed takim wyzwaniem, otrzyma od nas pełne wsparcie – próbną rozmowę kwalifikacyjną oraz zestaw wskazówek niezbędnych, aby wypaść dobrze.

Pomożemy w uzyskaniu stypendium

Finansowanie nauki w zagranicznym liceum może być obciążeniem dla rodziny. Konsultanci Elab dostarczą Ci wszelkich informacji dotyczących stypendiów oferowanych przez Twoje szkoły oraz alternatywnych źródeł finansowania nauki

Przygotujemy do wyjazdu

Dostarczymy Twojej rodzinie pełen pakiet informacji dotyczących życia w Wielkiej Brytanii.Jeden z naszych konsultantów będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania aplikacji i do momentu wyjazdu. Służymy radą w każdej kwestii związanej z zagraniczną edukacją.  Cena pakietu uzależniona jest od potrzeb aplikanta, ceny naszych pakietów zaczynają się już od 600 GBP.Skontaktuj się z nami: