Jak wygląda współpraca z nami?

Kim jesteśmy?

1. Elab Education Laboratory to organizacja wspierająca uczniów i rodziców w procesie wyboru szkoły oraz całym procesie aplikacji.

2. Nasi konsultanci mają ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym do liceum i na studia za granicą.

3. Pomogliśmy już dziesiątkom uczniów i studentów w dostaniu się do wymarzonych szkół.

4. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

5. Eksperci Elab kompleksowo przeprowadzą każdego zainteresowanego nauką za granicą klienta przez cały ten proces – od wyboru liceum i systemu nauki (IB, A-levels), poprzez formalności związane z aplikacją, tworzenie dokumentów aplikacyjnych, aż po pomoc w przygotowaniu do egzaminu językowego i interview.

PROCES WSPÓŁPRACY

1. Kiedy zdecydujesz wspólnie z rodzicami o wyjeździe, zgłoś się do nas, a otrzymasz pomoc od Twojego indywidualnego konsultanta.

2. Na podstawie Twoich zainteresowań i możliwości przygotujemy dla Ciebie raport o szkołach, które będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Poznasz brytyjski lub amerykański system edukacji i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości podczas całego procesu aplikacyjnego, a konsultant będzie zawsze służył radą i swym doświadczeniem.

3. W następnej kolejności konsultant pomoże przygotować całą dokumentację, napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne.

4. Będzie on czuwał nad całym procesem Twojej rekrutacji i zawsze przypominał o nadchodzących kolejnych etapach.

5. Pomoże Ci również zorganizować wyjazd na dni otwarte dowolnej szkoły, zaaplikować o stypendium, jeśli będzie istniała taka możliwość i o akademik.

6. Ostatecznie, będzie kontaktował się z Twoją przyszłą szkołą, by potwierdzić Twój status studenta oraz pomoże Ci zorganizować wyjazd.