KIM JESTEŚMY?

Elab Education Laboratory to zespół doradców edukacyjnych, psychologów, absolwentów brytyjskich i duńskich uczelni oraz ekspertów w dziedzinie IB, personal statement, GMAT i pozostałych kwalifikacji.

Przez lata aktywności pomogliśmy dziesiątkom uczniów polskich szkół wybrać ich dalszą drogę za granicą, przygotować aplikację na najwyższym poziomie, zaaplikować o pożyczkę i zakwaterowanie.

Elab znajduje się na Globalnej liście agentów British Council oraz takich organizacji jak ICEF i WEBA

Oznacza to, że współpracujemy tylko ze szkołami, które przeszły procesy inspekcyjne międzynarodowych organizacji, oraz świadczą najlepszą jakość usług edukacyjnych i opieki nad uczniami.

Doświadczenie pozwoliło stworzyć nam kompleksową ofertę oraz dostarczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci to obecnie uczniowie prestiżowych brytyjskich szkół średnich oraz studenci takich uczelni, jak:

• University of Cambridge,
  • SOAS,
  • Grenoble School of Business,
  • London School of Economics,
  • King’s College,
  • University of Edinburgh,
  • University College London,
  • Uniwersytet Kopenhaski,
  • Uniwersytet w Roskilde

i wiele, wiele innych.

DLACZEGO TO ROBIMY?

Globalnie, 62% pracodawców potwierdziło, że międzynarodowe wykształcenie jest ważnym aspektem w procesie poszukiwania pracy (The QS Global Employer Survey). Jako absolwenci brytyjskich uczelni doświadczyliśmy na własnej skórze jakości edukacji najwyższej światowej klasy. Mamy w Polsce wielu zdolnych uczniów, którzy mogliby z powodzeniem studiować na uczelni z pierwszej dwudziestki światowych rankingów.

Chcemy kształtować wśród młodych Polaków świadomość bogatych możliwości edukacji i rozwoju na najwyższym światowym poziomie, a przede wszystkim ich dostępności. W globalnym świecie bez granic to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Najwyższą wartością dla nas jest doskonalenie praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych polskiej młodzieży, która z dumą będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Brak powszechnie dostępnych informacji i przekonania o możliwości kontynuowania z sukcesami nauki za granicą często sprawia, że uczniowie nie wykorzystują swojego potencjału do końca. Jeśli myślisz o ukończeniu prestiżowej szkoły średniej za granicą, skontaktuj z nami - przeprowadzimy Cię przez cały proces aplikacyjny i zapewnimy pomoc we wszystkich sprawach związanych z pobytem i nauką.

Zapoznaj się z:

Listą prywatnych liceów do których możesz aplikować z Elab

Porównaj prywatne szkoły Elab

Pakietem Premium Liceum, jeśli chesz aplikować do liceów publicznych