Letni kurs akademicki prawo i polityka

Zakwaterowanie znajdziesz w Londynie, jednej z najciekawszych stolic świata! Ponadto w jego zachodniej dzielnicy Fulham, która idealnie oddaje atmosferę tego miasta - po prostu tętni życiem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pobierz darmową broszurę i skontaktuj się z nami:

POBIERZ BROSZURĘ

Dla kogo: młodzież w wieku 14-17

Czas trwania: min.2 tygodnie

Daty startu 2017: 2 lipca, 16 lipca, 30 lipca

Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: Średniozaawansowany

Koszt: 2,600 - 2,750 GBP

Cena zawiera: zajęcia, zakwaterowanie, posiłki, transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie oraz wycieczki

O szkole:

Astrum Education jest grupą trzech wysokich rangą collegy w samym sercu Anglii- LondynieLansdowne College w Bayswater, Duff Miller w Kensington oraz Chelsea Independent College w Fulham. College zapewniają prywatna edukację ponad 750 uczniom w wieku 16-18 lat skoncentrowanych na osiągnięciu jak najlepszych wyników w nauce i dostaniu się na światowej sławy uniwersytety w Welkiej Brytanii.

Chelsea Independent College jest położony w poliżu bardzo modnej dzielnicy Londynu- Chelsea. Lokaizacja ta wprowadza doskonałą atmosferę w której młodzi ludzie mogą odkrywać swoje talenty, udoskonalać umiejętność samodyscypliny, oraz uczyć się jak żyć i współpracować z innymi ludźmi.

Duff Miller jest prywatnym collegem, który w swoim programie poświęca szczególną uwagę uczniom i skupia się na ich indywidualnych potrzebach. Kadra szkoły to wykwalifikowani nauczyciele, którzy przygotowują uczniów na najlepsze uczelnie takie jak Oxbridge. Świetne wyniki egazminów są kluczowym celem, w którego osiągnięciu pomagają ciekawe i pasjonujące lekcje.

Lansdowne College znajduje się w modnej dzielnicy Londynu Nothing Hill, 200 metrów od Hyde Park oraz Kensington Palace. Jesteśmy dumni z tego, że mamy okazję współpracować z jednym z najlepszych collegy w Londynie. Ciepła atmosfera w szkole stworzona przez profesjonalną kadrę sprzyja nauce i zdobywaniu wysokich wyników przez uczniów.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o karierze w prawie lub polityce, jeśli chciałbyś zgłębić się w te trudne tematy- kurs jest stworzony właśnie dla Ciebie! Program kursu skupia się na wiedzy teoretycznej w zakresie prawa i polityki, która będzie wykorzystywana podczas debat w grupach oraz nauce na przypadkach. Wiedza zdobyta podczas kursu pomoże Ci również przygotowac się do studiów o danych kierunkach oraz pracy w tym obszarze.

Dzięki kursowi zyskasz:

• udział w zajęciach prowadzonych przez świetnych wykładowców z Oxbridge (Oxford oraz Cambridge)

• udział w seminariach prowadzonych przez wiodących profesjonalistów w dziedzinie prawa i polityki oraz specjalistów od krytycznego  myślenia

• wizyty w najlepszych światowych uniwersytetach jak LSE, King's czy USL

• udział w wycieczach do profesjonanych miejsc pracy takich jak House of Parliament, Old Bailey Law Courts, Speakers’ Corner w Hyde Park

• zajęcia z akademickimi ekspertami z Chelsea Independent College - jednego z najbardziej prestiżowych collegy w UK

• zajęcia z języka angielskego

• zajęcia będące połączeniem teorii oraz praktyki

Zobacz przykładowy plan zajęć:

Co oprócz zajęć ?

Nasz program  jest stworzony w oparciu o zabawę i rozrywkę. Dzięki niemu poznasz nowych przyjaciół z różnych krajów i zobaczysz jak wygląda prawdziwe życie w Londynie. Program oprócz wycieczek gwarantuje wieczory filmowe, wizyty w teatrach, pikniki w fantastycznych londyńskich parkach. Weźmiesz udział w różnych zajeciach sportowych oraz zakupach w londyńskich centrach handlowych.

Co więcej zachęcamy uczniów do pogłebiania swojej znajomości kultury brytyjskiej poprzez wycieczki do obiektów takich jak : Buckingam Palace, Madam Tussauds, the British Museum oraz wiodących uniwersytetów Wielkiej Brytanii. Odwiedzimy również światowej sławy uniwersytety: Cambridge oraz Oxford.

Rozumiemy, że daleka podróż z dala od rodzinnego domu może być stresującym doswiadczeniem dla młodego człowieka w Twoim wieku. Ze wzgędu na to Astrum Education zapewnia komfortowe opcje zakwaterowania w których znajdziesz wszystko to, co sprawi, że pozujesz sie jak w domu.

Internat posiada udogodnienia takie jak:

• jedno i dwusobowe pokoje , każdy z łazienką oraz kuchnią
  • Ochronę 24 godziny na dobę aby zapewnić uczniom bezpieczeństwo
  • Szybki internet
  • Posiłki (śniadanie, lunch oraz obiad od poniedziałku do piątku, brunch oraz kolację w weekendy)
  • Możliwość korzystania z pralni
  • Bezpieczny dostęp do budynku tylko za pomocą elektronicznych kart wstępu
  • Kamery na terenie budynku służące bezpieczeństwu

Internat znajduje się w niedalekiej odległości od szkoły, gdzie łatwo można dostać się transportem miejskim

Fulham Palace Studios – dla uczniów w wieku 16+ z Chelsea Independent College

Obejrzyj film o collegu: