Letni Kurs - Przygotowanie do studiów medycznych

Dla kogo: młodzież w wieku 14-17

Czas trwania: 2 tygodnie

Daty startu 2017: 2 lipca, 16 lipca, 30 lipca

Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: Średniozaawansowany

Koszt: 2,600 - 2,750 GBP

Cena zawiera: zajęcia, zakwaterowanie, posiłki, transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie oraz wycieczki

O szkole:

Astrum Education jest grupą trzech wysokich rangą collegy w samym sercu Anglii- LondynieLansdowne College w Bayswater, Duff Miller w Kensington oraz Chelsea Independent College w Fulham. College zapewniają prywatna edukację ponad 750 uczniom w wieku 16-18 lat skoncentrowanych na osiągnięciu jak najlepszych wyników w nauce i dostaniu się na światowej sławy uniwersytety w Welkiej Brytanii.

O kursie :

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad aplikacją na kierunki związane z medycyną, letni medyczny kurs akademicki w Chelsea Independent College daje Ci szansę na zdobycie nowej wiedzy w dziedzinie medycyny pogłębienie znajomości języka angielskiego oraz odnalezienie siebie w świecie medycyny. Dla osób które zastanawiają się nad podjęciem studiów medycznych, ten program będzie doskonałą pomocą przy dokonaniu tak trudnej, życiowej decyzji jak również pomoże rozpocząć przygotowanie na studia dla zdecydowanych już osób.

Kurs jest połączeniem akademickich badań przyrodniczych w kontekście medycznym oraz ich praktycznych zastosowań. Dzieki temu kursowi będziesz miał okazję odwiedzić ważne londyńskie instytucje medyczneusłyszeć rozmowy wiodących lekarzy jak również brać udzał w seminariachdebatach na temat roli lekarzy w kontkście etycznym oraz społecznym. Po tym kursie poczujesz się pewniej w sytuacjach w których będziesz musiał odpowiedziec na trudne medyczno-etyczne pytania podczas wywiadów oraz w codziennym życiu lekarskim.

Zobacz przykładowy plan zajęć:

Co oprócz zajęć?

Program wycieczkowy jest stworzony w oparciu o zabawę i rozrywkę. Dzięki niemu poznasz nowych przyjaciół z różnych krajów i zobaczysz jak wyglada prawdziwe życie w Londynie. Program, oprócz wycieczek, gwarantuje wieczory filmowe, wizyty w teatrach, pikniki w fantastycznych londyńskich parkach. Weźmiesz udział w różnych zajeciach sportowych oraz zakupach w londyńskich centrach handlowych.

Co więcej uczniowie są zachęcani do pogłębiania swojej znajomości kultury brytyjskiej poprzez wycieczki do obiektów takich jak : Buckingam Palace, Maam Tussauds, the British Museum oraz wiodących uniwersytetów Wielkij Brytanii. Odwiedzają również światowej sławy uniwersytety: Cambridge oraz Oxford.

Rozumiemy, że daleka podróż z dala od rodzinnego domu może być stresującym doswiadczeniem dla młodego człowieka w Twoim wieku. Ze wzgędu na to Astrum Education zapewnia komfortowe opcje zakwaterowania w których znajdziesz wszystko to, co sprawi, że poczujesz sie jak w domu.

Internat posiada udogodnienia takie jak:

• jedno i dwusobowe pokoje , każdy z łazienką oraz kuchnią
  • Ochronę 24 godziny na dobę aby zapewnić uczniom bezpieczeństwo
  • Szybki internet
  • Posiłki(śniadanie, lunch oraz obiad od poniedziałku do piątku brunch oraz kolację w weekendy)
  • Możliwość korzystania z pralni
  • Bezpieczny dostęp do budynku tylko za pomocą elektronicznych kart wstępu
  • Kamery na terenie budynku służące bezpieczeństwu

Internat znajduje się w niedalekiej odległości od Londynu, gdzie łatwo można dostać się transportem miejskim.

Fulham Palace Studios – dla uczniów w wieku 16+ z Chelsea Independent College

Obejrzyj film o collegu:

Chelsea Independent Colegge

Zakwaterowanie znajdziesz w Londynie, jednej z najciekawszych stolic świata! Ponadto w jego zachodniej dzielnicy Fulham, która idealnie oddaje atmosferę tego miasta - po prostu tętni życiem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pobierz darmową broszurę i skontaktuj się z nami:

POBIERZ BROSZURĘ