Licea w Wielkiej Brytanii

CATS Academy in Boston

CATS Academy Boston prowadzona jest na podstawach 60 letniego doświadczenia w kształceniu oraz wsparciu rozwoju międzynarodowych uczniów CATS Colleges należącego do grupy edukacyjnej Cambridge Education Group. Specjalizuje się w nauczaniu międzynarodowej młodzieży i kompleksowym przygotowaniu do egzaminów A-levels i International Baccalaureate (IB) w Wielkiej Brytanii, a dzięki CATS Academy Boston również rozpoczęła kształcenie młodzieży w Amerykańskim systemie edukacyjnym.

Chelsea Independent College

To jedno z najlepszych liceów w Londynie, specjalizujące się w programach A-levels, GSCE i programach przygotowujących do studiów. Większość absolwentów z sukcesem dostaje się na najlepsze uczelnie w Wielkiej Brytanii, w tym na te należące do Russell Group.

DUFF MILLER COLLEGE

Duff Miller Inedpendent College to prywatna i niezależna szkoła, zapewniająca uczniom odpowiednio dostosowany program nauczania, dostosowany do wymagań egzaminacyjnych oraz dopasowany do konkretnych potrzeb jednostki. Czynnikiem wyróżniającym nas jako szkołę i jako społeczność, jest otwarta, pełna wsparcia atmosfera zachęcająca naszych uczniów do rozwoju na poziomie akademickim i osobistym.

ST. CLARE’S SCHOOL

Szkoła St. Clare’s jest ogólnodostępną, koedukacyjną, przygotowującą do matury szkołą dzienną z internatem. Mieści się w eleganckim północnym Oksfordzie. Oferuje Dyplom Matury Międzynarodowej od ponad 38 lat, dłużej niż jakakolwiek szkoła, lub uczelnia w Anglii. Szkoła cieszy się światową sławą, oraz doświadczeniem w przeprowadzaniu Matur Międzynarodowych. Do głównych jej wartości należą internacjonalizm oraz akademicka doskonałość.

ADCOTE SCHOOL FOR GIRLS

Szkoła dla Dziewcząt Adcote, to szkoła unikatowa, tętniąca życiem i niezależna. Założona w 1907 roku, posiada około 300 podopiecznych, mieści się we wspaniałym, zabytkowym budynku klasy I, otoczonym przez 12 hektarów malowniczo ukształtowanego parku. Adcote łączy mały rozmiar klas z indywidualnym podejściem, co idzie w parze z bogatym wyborem zajęć dodatkowych. Adcote jest jedyną niezależną szkołą „tylko dla dziewcząt” w Shropshire.

D’OVERBROECK’S COLLEGE

Szkoła powstała w 1977 roku, jako szkoła przygotowująca do matury. Przez lata przybyło nam uczniów w różnych kategoriach wiekowych, aczkolwiek klasa maturalna pozostaje największą częścią szkoły. Dziś szkoła liczy 450 uczniów w wieku 11-18 lat.

CATS COLLEGE

Ma cztery oddziały: w Cambridge, Londynie, Canterbury i Bostonie. Oferuje nie tylko tradycyjne programy A-levels i GCSE, ale także program matury międzynarodowej IB. Swoim wychowankom zapewnia indywidualne podejście, wsparcie w nauce i planowaniu kariery, dzięki czemu wychowankowie Cats College z sukcesem aplikują na najlepsze uczelnie w Wielkiej Brytanii i USA.

LANSDOWNE COLLEGE

Lansdowne College znajduje się blisko Notting Hill, około 200 metrów od Hyde Parku i pałacu Kensington. Naszą dumą jest miano jednej z najlepszych szkół w Londynie, znanej z ciepłej atmosfery pełnej wsparcia zapewnianej naszym uczniom przez personel szkoły

KING’S COLLEGE ST. MICHAEL’S

Umieszczona na 10 hektarach powierzchni, szkoła King’s College Saint Michael’s jest małą, przyjazną, międzynarodową szkołą z internatem oferującą kursy poziomów GCSE, A, University Foundation, a także kursy letnie dla uczniów z całego świata. Zapewniamy edukację językową na wysokim poziomie, która ma duże znaczenie w programie nauczania, dzięki czemu prawie wszyscy nasi uczniowie kontynuują naukę w uniwersytetach w Wielkiej Brytanii.

OCKBROOK SCHOOL

Duch społeczności jest najważniejszą częścią naszej szkoły. Tradycyjne wartości łączą się z wyróżniającą się opieką pedagogiczną, zapewniając najlepsze możliwości edukacyjne naszym uczniom. Szkoła powstała w roku 1799 z ramienia Kościoła Braci Morawskich, i jest jedną z najstarszych w Wielkiej Brytanii. Cenimy sobie indywidualność naszych uczniów.

Scarborough College

Scarborough College jest niezależną szkołą dzienną z internatem dla dziewcząt i chłopców w Scarborough, North Yorkshire, Anglii. Założona w 1896 roku mieści się na 14-hektarowej posiadłości z widokiem na South Bay of Scarborough, North Yorkshire.Scarborough College posiada dobry dojazd do miast York, Leeds, Manchester, Newcastle i Hull. Szkoła ponadto zapewnia bezpieczne środowisko, którego celem jest zachęcanie do niezależności.

Bosworth Independent College

Bosworth Independent College to szkoła z internatem położona w samym sercu Anglii, która zapewnia wysokiej jakości edukację od ponad trzydziestu pięciu lat.Szkoła ma trzy główne budynki, które są przeznaczone do nauki i innych działań ; Nazareth House, Queen i Bosworth Hall.