Menu
Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Liceum w Wielkiej Brytanii

Szkoły z którymi współpracuje Elab mieszczą się w ścisłej czołówce najlepszych szkół średnich w Wielkiej Brytanii. Od lat uczą młodzież z całego świata zarówno w programach IB (międzynarodowa matura) oraz A-Levels (matura brytyjska). Szkoły te zapewniają więc najlepszą jakość edukacji oraz opieki nad studentami. 

Wybór odpowiedniego liceum to trudne zadanie, dlatego konsultanci Elab służą kompleksowym doradztwem w wyborze oraz aplikacji do prestiżowych liceów.

KIEDY APLIKOWAĆ?

Aby aplikować bezpośrednio do brytyjskiego lub amerykańskiego liceum, uczeń w dniu rozpoczęcia nauki musi mieć ukończone 16 lat. Zazwyczaj jest to odpowiednik drugiej klasy polskiego liceum.

Wszyscy uczniowie mają jednak możliwość wyjazdu bezpośrednio po gimnazjum - pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia nauki będą mieć ukończone 15 lat. Dołączą wtedy do programu przygotowującego do liceum - IGCSE, Pre: A-Levels lub Pre: IB

Aby najlepiej zaplanować wyjazd i rozpoczęcie nauki skontaktuj się z naszymi konsultantami oraz zobacz na czym polega nasze kompleksowe wsparcie w aplikacji.

Szkoły At-A-Glance

Poniżej znajdziesz poglądowe podsumowanie szkół średnich, z którymi współpracujemy - klikając w grafikę dowiesz się o nich więcej.

 

Jeśli interesuje Cię aplikacja do szkół publicznych w Wielkiej Brytanii zapoznaj się z naszym Pakietem Premium Liceum