Nasz Team

KIM JESTEŚMY?

Education Laboratory to zespół doradców edukacyjnych, psychologów, absolwentów brytyjskich i duńskich uczelni oraz ekspertów w dziedzinie IB, personal statement, GMAT i innych, który za cel postawił sobie umożliwienie jak największej liczbie osób doświadczenia edukacji i praktyki zawodowej za granicą. Przez lata aktywności pomogliśmy dziesiątkom maturzystów i studentów wybrać uniwersytet, przygotować aplikację na najwyższym poziomie, zaaplikować o pożyczkę studencką i wybrać odpowiedni akademik. Doświadczenie pozwoliło stworzyć nam kompleksową ofertę oraz dostarczyć usługę na najwyższym poziomie. Nasi klienci to obecnie studenci takich uczelni jak the University of Cambridge, SOAS, Grenoble School of Business, London School of Economics, King’s College, University of Edinburgh, University College London, Uniwersytet Kopenhaski, Uniwersytet w Roskilde i wiele, wiele innych.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, rokrocznie ponad 90% naszych klientów otrzymuje ofertę od przynajmniej jednej uczelni.

KIM SĄ ZAŁOŻYCIELE ELAB?

Nasz zespół stale rośnie, a konsultanci z najlepszych europejskich uniwersytetów rekrutowani są w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Poznajcie jednak osoby, od których kilka lat temu wszystko się zaczęło.

NASZ TEAM