Pakiet Premium Liceum (szkoły publiczne)

Wyjazd do zagranicznego liceum to ważna decyzja w życiu aplikanta i jego rodziny. Trudno wybrać najlepszą szkołę oraz zorganizować pobyt. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa unikalną ofertę Pakiet Premium Liceum, dzięki której proces aplikacji do liceów publicznych będzie prosty i na pewno zakończy się powodzeniem.

Elab od wielu lat pomaga studentom i uczniom w zorganizowaniu wyjazdów do najbardziej prestiżowych placówek edukacyjnych na świecie. Dzięki nam uzyskasz szansę na najlepszej jakości zagraniczną edukację oraz zmaksymalizujesz szanse przyjęcia na najbardziej prestiżowe uniwersytety na świecie.

W ramach Pakietu Premium Liceum

Wybierzemy szkoły odpowiadające wymaganiom i możliwościom aplikanta

Wybór szkoły to odpowiedzialna decyzja, dlatego upewnij się, że masz kompletny zestaw informacji o placówce, którą rozważasz. W ramach Pakietu Premium Liceum otrzymasz od nas raport szkół wraz z kompletnym zestawem informacji odnośnie oferowanych przedmiotów, zakwaterowania oraz kosztów, jakie będziesz musiał pokryć. Będziemy szukać szkół pod względem Twojej preferowanej lokalizacji oraz wysokości opłat.

Udzielimy wsparcia w procesie aplikacji

Przeprowadzimy Cię przez proces aplikacji do pięciu wybranych szkół. Co to oznacza?

• Otrzymasz od nas wykaz dokumentów niezbędnych do złożenia aplikacji w wybranej szkole
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie pisania Personal Statementu (listu motywacyjnego) i Referencji, jeśli wymagają tego szkoły. Dzięki nam, Twoje dokumenty będą najlepszej możliwej jakości, wyeksponują zajęty i osiągnięcia aplikanta
  • Dostarczymy Ci informacje odnośnie stypendiów dostępnych w szkołach wyboru

Zorganizujemy wyjazd na dni otwarte

To ważne, aby poznać przyszłe miejsce edukacji. Specjalnie dla Ciebie zaaranżujemy wizytę w szkołach oraz zorganizujemy pracownika placówki, który oprowadzi aplikanta i jego rodzinę po szkole i odpowie na wszelkie pytania związane z nauką

Przygotujemy aplikanta do rozmowy kwalifikacyjnej

Większość szkół będzie chciała porozmawiać z aplikantem, aby upewnić się, że jego umiejętności i motywacja są odpowiednie do ich wymagań. Każdy aplikant, który zostanie postawiony przed takim wyzwaniem, otrzyma od nas pełne wsparcie – próbną rozmowę kwalifikacyjną oraz zestaw wskazówek niezbędnych, aby wypaść dobrze.

Pomożemy w uzyskaniu stypendium

Finansowanie nauki w zagranicznym liceum może być obciążeniem dla rodziny. Konsultanci Elab dostarczą Ci wszelkich informacji dotyczących stypendiów oferowanych przez Twoje szkoły oraz alternatywnych źródeł finansowania nauki.

Przygotujemy do wyjazdu

Dostarczymy Twojej rodzinie pełen pakiet informacji dotyczących życia w danym kraju. Jeden z naszych konsultantów będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania aplikacji i do momentu wyjazdu. Służymy radą w każdej kwestii związanej z zagraniczną edukacją. Cena pakietu uzależniona jest od potrzeb aplikanta.