Kompleksowe wsparcie w aplikacji

Wyjazd do zagranicznego liceum to ważna decyzja w życiu tak dla naszego aplikanta, jak i jego rodziców. Trudno wybrać najlepszą szkołę oraz zorganizować pobyt.

Elab od wielu lat pomaga studentom i uczniom w zorganizowaniu wyjazdów do najbardziej prestiżowych placówek edukacyjnych na świecie. Dzięki nam uzyskasz szansę na najlepszej jakości zagraniczną edukację oraz zmaksymalizujesz szanse przyjęcia na najbardziej prestiżowe uniwersytety na świecie.

Co zrobić, aby zacząć?

Dlaczego aplikować z nami do liceum?

Szkoły, z którymi współpracujemy, mieszczą się w ścisłej czołówce najlepszych szkół średnich w Wielkiej Brytanii. Od lat uczą młodzież z całego świata - zarówno w programach IB (międzynarodowa matura) oraz A-Levels (matura brytyjska). Zapewniają one zatem najlepszą jakość edukacji oraz opieki nad uczniami.

Kiedy aplikować?

Aby aplikować bezpośrednio do anglosaskiego odpowiednika polskiego liceum, uczeń w dniu rozpoczęcia nauki musi mieć ukończone 16 lat. Zazwyczaj w Polsce jest to druga klasa.

Wszyscy uczniowie mają jednak możliwość wyjazdu bezpośrednio po gimnazjum - pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia nauki będą mieć ukończone 15 lat. Dołączą wtedy do programu przygotowującego do liceum - ICSE lub A-Levels.

Aby najlepiej zaplanować wyjazd i rozpoczęcie nauki skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak aplikować?

Zapoznaj się z ofertą szkół z internatem Elab

Porównaj szkoły z internatem Elab

Jeśli wybrałeś szkołę, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć proces aplikacji.

Z nami:

• Skompletujesz wszystkie dokumenty potrzebne do aplikacji
  • Otrzymasz kompleksowe doradztwo w zakresie pisania Personal Statementu (listu motywacyjnego) i Referencji, jeśli wymagają tego szkoły. Dzięki nam, Twoje dokumenty będą najlepszej możliwej jakości, wyeksponują zajęty i osiągnięcia aplikanta.
  • Otrzymasz informacje odnośnie stypendiów dostępnych w szkołach wyboru
  • Pojedziesz na dni otwarte szkół, aby poznać ciało pedagogiczne i innych studentów
  • Otrzymasz kompleksowe przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Bez stresu przejdziesz przez cały proces aplikacji do wybranych przez Ciebie szkół i przygotujesz się do wyjazdu

Pomoc w doborze szkół

Jeśli nie wiesz jeszcze, jaka szkoła będzie najlepsza dla Twojego dziecka, nasi konsultanci służą pomocą i radą w doborze najlepszej z możliwych opcji. Po prostu się z nami skontaktuj, a doradzimy placówkę, która najlepiej przygotuje aplikanta do wymarzonych studiów!

Jeśli planujesz aplikację do publicznych liceów w Wielkiej Brytanii, zapoznaj się z naszym Pakietem Premium Liceum