Menu
Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Przygotowanie do inżynierii

Wszystkie kursy są stacjonarne i zlokalizowane na Uniwersytecie Oksfordzkim. Uczniowie korzystają z pomieszczeń lekcyjnych, wykładowych i rekreacyjnych, a także mają szansę zwiedzić najstarsze części miasta podczas wycieczek z opiekunami. Uczniowie często korzystają ze wspólnych łazienek ze względu na rozkład i architekturę budynków college’owych.

Pomieszczenia wykorzystywane przez ORA tego lata są wymienione poniżej. W celu sprawdzenia miejsca swojego pobytu należy skontaktować się z konsultantem Elab.

 

Nazwa college'u

Typ zakwaterowania

Grupy wiekowe

Lokalizacja

St Peter's College

Jedno-/Dwuosobowe

Wiek 13-15

Uniw. Oksfordzki

St Catherine's College

Jednoosobowe

Wiek 16-18

Uniw. Oksfordzki

Balliol College

Jednoosobowe

Wiek 16-18

Uniw. Oksfordzki

Jowett Walk (Balliol College)

Jednoosobowe

Wiek 13-15

Uniw. Oksfordzki

Lady Margaret Hall

Jedno-/Dwuosobowe

Wiek 16-18

Uniw. Oksfordzki

St Hugh’s College

Jednoosobowe

Wiek 16-18

Uniw. Oksfordzki

Yarnton Manor

Jedno-/Dwuosobowe

Wiek 13-18

W pobliżu Oxford

 

 
Dalsze informacje dotyczące lokalizacji naszej szkoły letniej znajdują się tutaj. 

Zobacz film o kursie:

 

Dla kogo: młodzież w wieku 16-18

Czas trwania: min.2 tygodnie

Daty startu 2017: co dwa tygodnie od 4.07.2017 r.

Wymagany poziom znajomości języka angielskiego: A2

Koszt: od 4,295 funtów brytyjskich za kurs dwutygodniowy

O szkole :

Oxford Royale Academy (ORA) jest liderem na rynku edukacyjnym szkół letnich, z główną siedzibą w St Catherine’s College w Oksfordzie. ORA oferuje szeroki wybór kursów w dziedzinach akademickich i kulturowych, szczyci się także wyjątkowym poziomem nauczania. Wszystkie kursy odbywają się w budynkach Uniwersytetu Oksfordzkiego – jednej z najstarszych i najbardziej poważanych instytucji akademickich na świecie.

Wszystkie miejsca, w których odbywa się szkoła letnia są bezpieczne i dobrze strzeżone przez nasz personel. Przebywając w College’u, uczniowie są nadzorowani przez Dyrektora ds. Zajęć, który odpowiada za codzienną realizację programu zajęć. Dyrektorowi ds. Zajęć asystuje zespół Doradców, którzy organizują zajęcia kulturalne i zapewniają opiekę nad uczniami. Dodatkowo część personelu nocuje w College’u, aby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo przez cały czas trwania kursu.  

Każdy College posiada 24-godzinny numer telefonu alarmowego. Numer ten może być używany przez uczestników w razie potrzeby kontaktu z personelem lub przez rodzinę w celu kontaktu z uczniem.

O kursie :

Przygotowanie do inżynierii to kurs przeznaczony dla uczestników, którzy zamierzają studiować inżynierię na uniwersytecie. Uczniowie będą przyglądać się różnym sferom inżynierii, wyzwaniom, jakie stoją przed współczesnymi inżynierami oraz możliwościom kariery, a także będą pracować nad swoimi aplikacjami uniwersyteckimi. Kurs odbywa się na terenie kampusu St Catherine’s College, na Uniwersytecie Oksfordzkim, i Yarnton Manor. Wszystkie kursy są stacjonarne i zlokalizowane na Uniwersytecie Oksfordzkim. Uczniowie korzystają z pomieszczeń lekcyjnych, wykładowych i rekreacyjnych, a także mają szansę zwiedzić najstarsze części miasta podczas wycieczek z opiekunami. Uczniowie często korzystają ze wspólnych łazienek ze względu na rozkład i architekturę budynków college’owych. Tego lata w kursach ORA będą uczestniczyli uczniowie z całego świata. Jesteśmy przekonani, że możliwość uczenia się w otoczeniu ludzi pochodzących z tak różnych środowisk jest kluczowym elementem doświadczenia oferowanego przez ORA. Większość uczniów przyjeżdża na nasze kursy indywidualnie, nie grupowo. Oznacza to, że nasze zajęcia nie są zdominowane przez uczestników z jednego kraju, co stwarza prawdziwie wielokulturowe środowisko do nauki. 

Co jest wliczone w cenę:

  • 20,25 godzin nauki w tygodniu
  • Zakwaterowanie na Uniwersytecie Oksfordzkim lub Yarnton Manor.
  • Przynajmniej 2 posiłki dziennie (3 posiłki w przypadku uczniów w wieku do 15 lat)
  • Zestaw powitalny
  • Przyjęcie powitalne po przyjeździe
  • Ceremonia wręczenia dyplomów przed wyjazdem
  • Zaświadczenie o uczestnictwie w kursie ORA
  • Materiały kursowe
  • Program zajęć pozalekcyjnych
  • Nagranie pamiątkowe uwieczniające udział uczniów w kursie

 

Oxford to miasto, które jest domem dla jednego z najstarszych i najlepszych uniwersytetów - University of Oxford. Uczenie się w bajkowej atmosferze akademickiego miasta to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie!

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pobierz darmową broszurę i skontaktuj się z nami:

POBIERZ BROSZURĘ