Menu
Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Przygotowanie do studiów na uniwersytetach w UK

Szkoła CATS College ma swoje oddziały w trzech miastach w Wielkiej Brytanii i i w jednym w USA.

 

 

 

Dla kogo: młodzież w wieku 14 - 16

Czas trwania: 2 lub 3 tygodnie

Daty startu 2017: 02 - 22 lipca, 23 lipca - 5 sierpnia

Koszt: 1 100 funtów brytyjskich za tydzień

O szkole:

Szkoły CATS Colleges należą do grupy edukacyjnej Cambridge Education Group, która od wielu lat specjalizuje się w nauczaniu międzynarodowej młodzieży i kompleksowym przygotowaniu do egzaminów A-levels i International Baccalaureate (IB). Kampusy znajdują się w takich miastach jak Londyn, Cambridge, Canterbury i w Bostonie. Doświadczenie i chęć pomocy  podopiecznym to jest to, co wyróżnia CATS College. Studenci są prowadzeni przez wybitną, utalentowaną kadrę nauczycielską. Nauczyciele potrafią zadbać o studentów i w pełni wykorzystać ich potencjał w ramach brytyjskiego systemu edukacji.

O kursie :

Podczas kursu UK Education Taster Programme uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć, jak wygląda studiowanie w Wielkiej Brytanii. Zajęcia są prowadzone w typowym dla angielskiego systemu nauczania stylu. Uczniowie wezmą udział w debatach opiniotwórczych, będą pracować w grupach i poznają wiele metod pozyskiwania informacji. Zróżnicowana tematyka zajęć daje możliwość odkrycia, co tak na prawdę jest dla uczestnika najbardziej interesujące. Indywidualne sesje pozwalają na odkrycie swoich najmocniejszych zdolności i dopasowanie ich do zajęć tematycznych. Podczas kursu uczestnicy ćwiczą metody krytycznego i analitycznego myślenia oraz poznają techniki zapamiętywania urzywając ich w praktyce. 

Co zyskasz uczęszczając na kurs:

  • będziesz wiedzieć, czy studiowanie w UK jest dla Ciebie,
  • weźmiesz udział w zajęciach o szerokiej gamie tematycznej, co pozwoli Ci sprecyzować swoje zainteresowania i usprawni wybór dalszej ścieżki edukacji,
  • udoskonalisz umiejętność krytycznego myślenia, które jest podstawą w angielskim programie nauczania,
  • dowiesz się, jak wygląda aplikacja na angielskie uniwersytety,
  • będziesz miał możliwość porozmawiania ze studentami i absolwentami najlepszych angielskich uczelni, 
  • zwiedzisz najlepsze angielskie uczelnie takie jak LSE, UCL, SOAS, King's College, które należą do prestiżowej Russell Group.