Semestr lub rok szkolny w USA

Masz 14-18 lat oraz dobre oceny i nauka w Stanach Zjednoczonych to twoje marzenie?

Nowy Jork, Arizona, Kalifornia? Wybór należy do Ciebie. Już dziś rozpocznij aplikację i daj sobie szansę na przygodę życia! Dzięki Elab masz możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych na jeden semestr nauki, lub cały rok.

Przeraża cię myśl o wybraniu odpowiedniej szkoły, miejsca pobytu, bezpieczeństwie oraz wypełnianiu masy dokumentów. Twój konsultant z Elab odpowie na wszystkie twoje pytania oraz sprawi, że proces rekrutacji przebiegnie sprawnie i szybko. Nim się obejrzysz już będziesz w Stanach!

STEP by STEP

1. Skontaktuj się z konsultantem Elab i umów się na bezpłatne spotkanie!

Zgłoś się do Elab i umówi się na bezpłatną rozmowę wstępną. W trakcie spotkania przeprowadzimy z Tobą wywiad, który pomoże nam znaleźć idealne miejsce dla CIEBIE. Jeśli wśród zaproponowanych przez nas szkół znajdziesz taką, która Ci odpowiada, rozpoczniemy proces aplikacyjny.

Powiedź nam coś o sobie:

• Jakie są przedmioty, w których jesteś mocny lub cię pasjonują
  • Sportów, jakie chcesz uprawiać w szkole
  • Pogody, jaka powinna panować na miejscu (wolisz Stan, w którym są 4 pory roku, czy taki w którym lato panuje cały rok?)
  • Myślisz o zakwaterowaniu u Amerykańskiej rodziny czy może w typowym kampusie

2. Wybierz typ programu

PROGRAM BASIC

Program BASIC to opcja, która przy niewielkim nakładzie pieniężnym pozwoli Ci spędzić semestr lub rok w Amerykańskiej szkole średniej. Program BAISIC zawiera:

• wyjazd na podstawie visy F1
  • otrzymujesz propozycję szkoły średniej w USA, nie masz możliwości zmiany wybranej szkoły na inną,
  • ważne są dla nas twoje preferencje, możesz podać nam 4 (lokalizacja, sport, przedmiot, program) postaramy się by zaproponowana szkoła spełniała przynajmniej jedną z twoich preferencji jednak nie zawsze jest to możliwe
  • możliwość otrzymania dyplomu ostatniej klasy szkoły średniej (grade 12)
  • możliwość wyjazdu na 2 lata (tylko szkoły prywatne)

Koszt:

SEMESTR SZKOLNY, zakwaterowanie u rodziny goszczącej – 10,950 USD + 400 USD ubezpieczenie + 200 USD opłata aplikacyjna

ROK SZKOLNY, zakwaterowanie u rodziny goszczącej – 14,450 USD + 800 USD ubezpieczenie + 200 USD opłata aplikacyjna

ROK SZKOLNY, zakwaterowanie w akademiku – od 18, 950 USD + 800 USD ubezpieczenie + 200 USD opłata aplikacyjna (ceny różnią się w zależności od wybranej szkoły)

PROGRAM SELECT

Jeśli masz sprecyzowane plany odnośnie lokalizacji szkoły, do której chcesz się wybrać, lub chcesz mieć wpływ na to, do jakiej szkoły pójdziesz, idealny będzie pakiet SELECT.

• wyjazd na podstawie visy F1
  • ważne są dla nas twoje preferencje, co do lokalizacji szkoły powiedź nam gdzie szkoła ma się znajdować, jakie sporty chcesz uprawiać, przedmioty jakie cię interesują
  • możliwość otrzymania dyplomu ostatniej klasy szkoły średniej (grade 12)
  • możliwość wyjazdu na 2 lata (tylko szkoły prywatne)